Otsaila eztiegia, primadera txirtxilegia

Abendua 2018
Al Ar Az Og Os Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Hemen zaude:
MUk etxean jokatuko du Ulaciaren aurka.

SASKIBALOIAREN ASTEBURUKO PARTIDUAK:


EBA:

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - ULACIA GRUPO ZKE

Martxoaren 18an 19:30ean Iturripe kiroldegian.

 

SENIOR GIPUZKOA 1:

ATLETICO SAN SEBASTIAN  - ALKIDEBA-OINTXE

Martxoaren 17an 20:00etan Aiete kiroldegian, Donostian.

JUNIOR EUSKAL LIGA (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA -A- - CAFES AITONA ASKATUAK

Martxoaren 17an 12:00etan Musakola kiroldegian.

 

JUNIOR PARTAIDETZA (NESKAK):

TAKE ORBINOX - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Martxoaren 17an 10:30ean Usabal kiroldegian, Tolosan.

 

KADETE  EUSKAL LIGA(MUTILAK):

LIMPIEZAS AL GARBI  - MONDRAGON UNIBERTSITATEA A

Martxoaren 18an 12:00etan Urreta kiroldegian, Galdakao.

 

KADETE  PARTAIDETZA (MUTILAK):

AÑORGA SASKIBALOIA  - MONDRAGON UNIBERTSITATEA C

Martxoaren 17an 14:00etan Benta Berri kiroldegian, Donostian.

 

KADETE EUSKAL LIGA (NESKAK):

APARTAHOTEL DIVAN ARASKI - ARASKI-OINTXE

Martxoaren 17an 16:30ean Judimendi kiroldegian, Gasteizen.

OINTXE-ARASKI - EASO BANKOA

Martxoaren 18an  16:30ean Mendizorroza  kiroldegian, Gasteizen.

 

KADETE PARTAIDETZA (NESKAK):

BERA BERA GROS - ALKIDEBA-OINTXE

Martxoaren 18an 12:00etan Benta Berri kiroldegian, Donostian.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - EASO 05 RAVIOLINA

Martxoaren 18an 12:00etan Musakola kiroldegian.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA (NESKAK):

ELIKU DIETETIKA ISB - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Martxoaren 18an 9:00etan Udal kiroldegian, Azpeitian.

 

 MINI (MUTILAK):

MONDRAGON LINGUA - ORDIZIA KE

Martxoaren 18an 18:00etan Iturripe kiroldegian.

GOIERRI TXIKI - MONDRAGON LINGUA

Martxoaren 18an 16:30ean Aldiri kiroldegian, Urretxun.

 

MINI (NESKAK):

ARESKO 06 - MONDRAGON LINGUA ESKORIAZA

Martxoaren 18an 10:00etan Manuel Muñoz kiroldegian, Eskoriatzan.

 

LEINTZEKO L.E.K. MENDI K.E 

 

INFANTIL HAUNDI (MUTILAK):
IURRE TABERNA TAKE - LEK OINTXE MURU H

Martxoaren 17an 9:00etan Usabal kiroldegian, Tolosan.

ASKATUAK HAUNDI BELTZA  - LEK OINTXE UDALAITZ H

Martxoaren 18an 10:00etan Paco Yoldi kiroldegian, Donostian.

 

INFANTIL HAUNDI (NESKAK):
TAKE ORIA ELECTRICIDAD HAUNDI - LEK OINTXE HAUNDI

Martxoaren 17an 10:30ean Usabal kiroldegian, Tolosan.

 

INFANTIL TXIKI (NESKAK):
ZAST LA SALLE TXIKI ZKE - LEK OINTXE TXIKI

Martxoaren 17an 11:15ean Antonianos kiroldegian, Zarautzen.

Copyright © 2008- Lege oharra -