Otsaila eztiegia, primadera txirtxilegia

Ekaina 2019
Al Ar Az Og Os Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Hemen zaude:
MUk Urretxun jokatuko du Goierriren aurka.

SASKIBALOIA: ASTEBURUKO PARTIDUAK


EBA:

GOIERRI - IPARRAGIRRE 2020 - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Otsailaren 23an 18:30ean, Aldiri kiroldegian, Urretxun.

 

GIZONEZKOEN 2. MAILA:

CD ERROIBIDE IRUN - ALKIDEBA-OINTXE

Otsailaren 24an 12:00etan Artaleku kiroldegian, Irunen.

 

GIZONEZKOEN 3. MAILA:

SASKI AXULAR - MONDRAGON UNIBERTSITATEA -C-

Otsailaren 23an 16:00etan  Pio Baroja kiroldegian, Donostian.

 

JUNIOR EUSKAL LIGA (MUTILAK):

ZORNOTZA STMONDRAGON UNIBERTSITATEA A

Otsailaren 24an, 12:00etan Ixerbekoa Kiroldegian, Amorebieta-Etxano.

 

JUNIOR PARTAIDETZA (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA -B- - C.D.ERROIBIDE IRUN

Otsailaren 24an 17:30ean Musakola kiroldegian.

 

JUNIOR  PARTAIDETZA (NESKAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - BERA BERA ULIA

Otsailaren 24an 10:00etan Musakola kiroldegian.

 

KADETE EUSKAL LIGA (MUTILAK):

CAFES AITONA ASKATUAK - MONDRAGON UNIBERTSITATEA A

Otsailaren 24an, 10:00etan, Jose Antonio Gaska kiroldegian, Donostian.

 

KADETE  PARTAIDETZA (MUTILAK):

CONTUBI OIARSO SKT - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Otsailaren 24an 11:45ean Galtzaraborda kiroldegian, Errenterian.

 

KADETE EUSKAL LIGA (NESKAK):

ASADOR 10 GIBAJASELECTRO ALAVESA ARASKI OINTXE

Otsailaren 23an, 16:30ean Divino Maestro kiroldegian, Gasteizen.

 

ASADOR 10 GIBAJASMONDRAGON UNIBERTSITATEA OINTXE ARASKI

Otsailaren 23an, 13:00etan San Viator kiroldegian, Gasteizen.

 

KADETE ERRENDIMENDUA (NESKAK):

ALKIDEBA-OINTXE - BERA BERA MANTEO

Otsailaren 23an 17:15ean Musakola kiroldegian.

 

KADETE PARTAIDETZA (NESKAK):

SUPER AMARA OIARSO S.K.T. - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Otsailaren 23an 12:30ean Don Bosco kiroldegian, Errenterian.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA (MUTILAK):

TAKE SUPER EKO - MONDRAGON UNIBERTSITATEA A

Otsailaren 23an 10:30ean Usabal kiroldegian, Tolosan.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA (NESKAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - ARESKO

Otsailaren 23an 10:00etan Musakola kiroldegian.

 

MINI (MUTILAK):

MONDRAGON LINGUA - AVIA EIBAR SASKIBALOIA

Otsailaren 24an 18:00etan Musakola kiroldegian.

 

MINI (NESKAK):

MONDRAGON LINGUA B - CENTERPOINT ACADEMY

Otsailaren 24an 10:00etan Musakola kiroldegian.

 

MONDRAGON UNIBERTSITATEA 2º Año - ARESKOLA 07

Otsailaren 24an 10:00etan Musakola kiroldegia.

 

EASO INMOBILIARIA ADAIX - MONDRAGON LINGUA A

Otsailaren 19an 12:00etan Paco Yoldi kiroldegia, Donostian.

 

LEINTZEKO L.E.K. MENDI K.E

 

INFANTIL HAUNDI PARTAIDETZA (MUTILAK):

LEK OINTXE H - ASKATUAK HAUNDI BELTZA

Otsailaren 23an 12:00etan Musakola kiroldegian.

 

INFANTIL HAUNDI PARTAIDETZA (NESKAK):

LEK OINTXE H - CARROCERIAS AMUTE HONDARRIBIA

Otsailaren 23an 10:00etan Musakola kiroldegian.

 

EREMU PRIBATUA


Copyright © 2008- Lege oharra -